Opieka Online

Jest 4 produktów.

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy i doświadczenia trenerów Never Average jednak z powodów logistycznych nie są w stanie regularnie uczęszczać na treningi personalne w naszym studio przygotowaliśmy specjalną pionierską ofertę współpracy on-line.

Współpraca ta jest bardzo efektywną opcją dla osób, które chcą holistycznie zadbać...

Dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy i doświadczenia trenerów Never Average jednak z powodów logistycznych nie są w stanie regularnie uczęszczać na treningi personalne w naszym studio przygotowaliśmy specjalną pionierską ofertę współpracy on-line.

Współpraca ta jest bardzo efektywną opcją dla osób, które chcą holistycznie zadbać o swoje ciało, ponieważ dzięki ciągłemu kontaktowi z trenerem możemy na bieżąco monitorować efekty oraz reagować na wszelkie sytuacje utrudniające utrzymanie się w ryzach diety i rygorze treningowym.

 • Korzyści płynące z współpracy on-line pod egidą Never Average:
 • stały kontakt z trenerem poprzez własne konto na platformie www.zdrowychory.pl oraz połączoną z platformą aplikację mobilną LifeBit, co zapewnia stałą opiekę i ciągłe modyfikacje ustalonych planów wedle doraźnych potrzeb
 • spersonalizowany plan treningowy
 • spersonalizowana dieta lub program żywienia
 • spersonalizowany plan suplementacji
 • opieka holistyczna bazująca również na wynikach badań lekarskich oraz laboratoryjnych
 • specjalna oferta cenowa na analizator składu ciała LifeBit, dzięki któremu stała kontrola efektów przez trenera i podopiecznego jest bardzo ułatwiona i zautomatyzowana – cena analizatora dla naszych podopiecznych jest bezkonkurencyjna w porównaniu do cen rynkowych
 • zniżka w wysokości 7% na wszystkie artykuły w sklepie internetowym neveraverage.eu, co oznacza, że nigdzie nie znajdziecie Państwo tańszych suplementów w zakupach detalicznych
 • możliwość czerpania z wiedzy i bogatego doświadczenia trenerów, dietetyków i fizjoterapeutów współpracujących z naszą organizacją

Masz pytania?

Chciałbyś podjąć współpracę, lecz nie wiesz jak zacząć?

Zapraszamy do kontaktu a rozwiejemy wszelkie wątpliwości:

Telefon kontaktowy: +48 794 412 212 (w Dni Robocze od godz. 08:00 do 16:00; opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora)

Adres poczty elektronicznej: biuro@neveraverage.pl

 

 

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 4 z 4 przedmiotów
 • Stała opieka online
  online01

  Oferta skierowana dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z wiedzy i doświadczenia trenerów Never Average jednak z powodów logistycznych nie są w stanie regularnie uczęszczać na treningi personalne w naszym studio przygotowaliśmy specjalną pionierską ofertę współpracy on-line.  

  243,90 zł
 • Plan żywieniowy
  online02

  Wszyscy dobrze wiemy, że ogromną częścią sukcesu sportowego jest odpowiednio dobrana dieta. Bez odpowiedniego paliwa ani sportowiec, ani osoba trenująca rekreacyjnie nie są w stanie odpowiednio funkcjonować i osiągać zamierzonych efektów.

  121,95 zł
 • Plan treningowy
  online04

  Plan treningowy jest głównym filarem w naszej ofercie. Po konsultacji z jednym z trenerów otrzymasz plan treningowy dostosowany do Twoich celów, stanu zdrowia oraz miejsca w którym trenujesz.

  121,95 zł
 • Plan suplementacji
  online03

  Indywidualnie dobrany plan suplementacji jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. 

  40,65 zł
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.