Atlasy do ćwiczeń

W tej kategorii nie ma produktów.

W tej kategorii oferujemy atlasy do ćwiczeń przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i takie, które świetnie sprawdzą się w siłowni, gdzie będą intensywnie eksploatowane. Nasi klienci mogą znaleźć zarówno proste atlasy w cenie do 1000 złotych, jak i zaawansowane urządzenia wyposażone w kilka stanowisk do ćwiczeń. Atlasy umożliwiają ćwiczenie ...

W tej kategorii oferujemy atlasy do ćwiczeń przeznaczone zarówno do użytku domowego jak i takie, które świetnie sprawdzą się w siłowni, gdzie będą intensywnie eksploatowane. Nasi klienci mogą znaleźć zarówno proste atlasy w cenie do 1000 złotych, jak i zaawansowane urządzenia wyposażone w kilka stanowisk do ćwiczeń. Atlasy umożliwiają ćwiczenie różnych partii mięśni, w tym mięśni ramion, barków, klatki piersiowej, grzbietu czy nógTrening z użyciem atlasu jest bardziej bezpieczny i mniej kontuzyjny niż podnoszenie ciężarów ze względu na wymuszanie prawidłowych ruchów przez maszynę. Atlasy do ćwiczeń mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i zaawansowanych kulturystów – są wyposażone w systemy regulacji obciążenia, dzięki którym można łatwo dostosować intensywność treningu do swoich umiejętności. Wykonywanie ćwiczeń na atlasie kształtuje odpowiednie partie mięśni, a dodatkowo także pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.