Podłogi pod sprzęt do ćwiczeń

W tej kategorii nie ma produktów.

Na duże obciążenia i mało delikatne traktowania narażone są nie tylko mięśnie ćwiczących osób, ale też posadzki. Podłogi pod sprzęt do ćwiczeń zapewniają ochronę posadzek przed uszkodzeniem i zarysowaniem oraz doskonale amortyzują. Oferowane maty oraz wykładziny przeznaczone są do wykorzystania jako podkład pod urządzenia treningowe oraz miejsce...

Na duże obciążenia i mało delikatne traktowania narażone są nie tylko mięśnie ćwiczących osób, ale też posadzki. Podłogi pod sprzęt do ćwiczeń zapewniają ochronę posadzek przed uszkodzeniem i zarysowaniem oraz doskonale amortyzują. Oferowane maty oraz wykładziny przeznaczone są do wykorzystania jako podkład pod urządzenia treningowe oraz miejsce do składowania oraz odkładania ciężarów oraz obciążników. Wytrzymałe materiały i wysoka jakość wykonania zapewniają dużą odporność na rozdarcia, przetarcia i uszkodzenia nawet w trakcie mało delikatnego traktowania. Proponujemy Państwu maty indywidualne oraz systemy modułowe z wygodnymi zaczepami służące do pokrywania dużych powierzchni. Podłogi pod sprzęt do ćwiczeń zabezpieczą posadzki w profesjonalnych siłowniach, fitness klubach oraz małych domowych salach do ćwiczeń, gdzie stan posadzki jest szczególnie ważny. Gumowe oraz kauczukowe maty doskonale amortyzują ciężki sprzęt oraz zapewniają wygłuszenie podłogi przy odkładaniu ciężarów lub sztang.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.