Gryfy i sztangi

W tej kategorii nie ma produktów.

W tej kategorii oferujemy różne rodzaje gryfów do ciężarów. Są to gryfy proste, łamane, mocno łamane oraz gryfy olimpijskie. W zależności od kształtu i długości gryfu możliwe jest kształtowanie różnych partii mięśni ramion, grzbietu i klatki piersiowej. Gryfy dostępne w naszym sklepie mają uniwersalną średnicę, dzięki czemu można łatwo dopasować...

W tej kategorii oferujemy różne rodzaje gryfów do ciężarów. Są to gryfy proste, łamane, mocno łamane oraz gryfy olimpijskie. W zależności od kształtu i długości gryfu możliwe jest kształtowanie różnych partii mięśni ramion, grzbietu i klatki piersiowej. Gryfy dostępne w naszym sklepie mają uniwersalną średnicę, dzięki czemu można łatwo dopasować do nich odpowiednie krążki. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dużą odpornością na obciążenia, co pozwala na korzystanie z nich także zaawansowanym kulturystom. Oprócz gryfów, nasz sklep oferuje także drobne elementy zapewniające stabilne zamocowanie ciężarów na gryfie. Wśród nich można znaleźć zaciski śrubowe, zaciski do gryfów gwintowanych, zaciski sprężynowe do sztang czy zapinki na gryfy olimpijskie. Wszystkie te produkty są wykonane z trwałego metalu i idealnie przylegają do gryfów o najpopularniejszych średnicach, czyli 28 mm i 30 mm.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.