Hantle Kettlebell

W tej kategorii nie ma produktów.

Hantle Kettlebell to specjalny rodzaj hantli w kształcie odważników z uchwytami. Takie przyrządy, mimo niepozornego wyglądu, umożliwiają wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń. Za ich pomocą można wzmacniać najważniejsze partie mięśni – nie tylko rąk czy klatki piersiowej, ale także nóg. Trening z użyciem hatli Kettlebell dodatkowo poprawia koordyna...

Hantle Kettlebell to specjalny rodzaj hantli w kształcie odważników z uchwytami. Takie przyrządy, mimo niepozornego wyglądu, umożliwiają wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń. Za ich pomocą można wzmacniać najważniejsze partie mięśni – nie tylko rąk czy klatki piersiowej, ale także nóg. Trening z użyciem hatli Kettlebell dodatkowo poprawia koordynację ruchową, równowagę oraz wydolność organizmu. Niewielkie przyrządy świetnie nadają się do stosowania w domu i na siłowni. Hantle, które oferujemy w naszym sklepie, mają masę od 2 do 24 kg i są przeznaczone dla osób na różnych poziomach zaawansowania, jeśli chodzi o ćwiczenia siłowe. Ważny w przypadku hantli Kettlebell jest materiał, z którego wykonane są uchwyty. W naszym sklepie oferujemy hantle-odważniki z uchwytami wykonanymi z neoprenu i innych tworzyw, które w praktyce uniemożliwiają wysunięcie się hantli z dłoni podczas wykonywania ćwiczeń.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.