Stojaki

W tej kategorii nie ma produktów.

Oferujemy między innymi stojaki pod hantle, zaprojektowane tak, by ułatwić sięganie po przyrządystojaki na gryfy oraz stojaki na uchwyty. Przyrządy te pasują do większości sztang, uchwytów i gryfów dostępnych na rynku, dzięki czemu można je wykorzystać do uporządkowania posiadanych już akcesoriów. Bardzo ważne w przypadku stojaków jest to, by ...

Oferujemy między innymi stojaki pod hantle, zaprojektowane tak, by ułatwić sięganie po przyrządystojaki na gryfy oraz stojaki na uchwyty. Przyrządy te pasują do większości sztang, uchwytów i gryfów dostępnych na rynku, dzięki czemu można je wykorzystać do uporządkowania posiadanych już akcesoriów. Bardzo ważne w przypadku stojaków jest to, by były wykonane z odpornych na obciążenia materiałów i miały stabilną konstrukcję. Oferowane przez nas produkty ważą nawet kilkadziesiąt kilogramów i są wykonane z wysokogatunkowego metalu, co zapobiega ich przesuwaniu się po powierzchni podłogi podczas sięgania po hantle i akcesoria.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.