Masażery

W tej kategorii nie ma produktów.

W tej kategorii zgromadziliśmy urządzenia, których zasada działania jest oparta na wibracjach, które wprawiają mięśnie w ruch. W ten sposób działają pasy, platformy oraz masażery wibracyjne, przeznaczone do treningu różnorodnych partii mięśni. Masażery wibracyjne angażują także te mięśnie, które trudno wymodelować podczas tradycyjnego treningu. ...

W tej kategorii zgromadziliśmy urządzenia, których zasada działania jest oparta na wibracjach, które wprawiają mięśnie w ruch. W ten sposób działają pasy, platformy oraz masażery wibracyjne, przeznaczone do treningu różnorodnych partii mięśni. Masażery wibracyjne angażują także te mięśnie, które trudno wymodelować podczas tradycyjnego treningu. Znakomicie sprawdzają się także przy ćwiczeniach odchudzających – wytwarzane przez nie wibracje rozbijają komórki tłuszczowe, które następnie są usuwane z organizmu. Dodatkowe funkcje pasów, masażerów oraz platform to poprawa metabolizmu oraz krążenia krwi, a także rozgrzewanie masowanych części ciała, co pomaga uśmierzyć ból lub pozbyć się zakwasów po treningu. Niewielkie rozmiary pasów i masażerów wibracyjnych czynią je idealnymi urządzeniami do stosowania w domu czy w samochodzie (niektóre modele nadają się do ładowania za pomocą zapalniczki samochodowej).

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.