Drabinki gimnastyczne

W tej kategorii nie ma produktów.

drabinką gimnastyczną miał do czynienia chyba każdy – to nieodłączny element każdej szkolnej sali gimnastycznej. Drabinki pozwalają na wykonywanie wielu ćwiczeń siłowych oraz rozciągających – są także idealnym uzupełnieniem w przypadku treningu rehabilitacyjnego i różnego rodzaju terapii ruchowych. W naszej ofercie znajdują się klasyczne drabi...

drabinką gimnastyczną miał do czynienia chyba każdy – to nieodłączny element każdej szkolnej sali gimnastycznej. Drabinki pozwalają na wykonywanie wielu ćwiczeń siłowych oraz rozciągających – są także idealnym uzupełnieniem w przypadku treningu rehabilitacyjnego i różnego rodzaju terapii ruchowych. W naszej ofercie znajdują się klasyczne drabinki gimnastyczne w szerokim wachlarzu rozmiarów. Pojedyncze oraz podwójne drabinki gimnastyczne mogą być doskonałym uzupełnieniem wyposażenia profesjonalnej Sali do fitnessu oraz praktycznym elementem w domowej siłowni. Instalowane na ścianie przyrządy nie zajmują wiele miejsca – wymagają w praktyce jedynie odrobiny płaskiej pionowej powierzchni. Ćwiczenia na drabince to idealny sposób na ćwiczenia dla osób w każdym wieku – mogą być doskonałym sposobem na zainteresowanie dziecka zdrowym trybem życia przez wspólne ćwiczenia oraz zabawy na drabinkach. 

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.