Maty i materace

W tej kategorii nie ma produktów.

Przy wszelkiego rodzaju ćwiczeniach wymagających pozycji leżącej lub półleżącej zalecane jest wykonywanie ich na twardym podłożu. Aby zwiększyć komfort podczas tego typu ćwiczeń, można stosować maty i materace do treningu. Są one na tyle twarde, by nie wpływać negatywnie na efektywność ćwiczeń, a jednocześnie dzięki wykonaniu ze specjalnej piank...

Przy wszelkiego rodzaju ćwiczeniach wymagających pozycji leżącej lub półleżącej zalecane jest wykonywanie ich na twardym podłożu. Aby zwiększyć komfort podczas tego typu ćwiczeń, można stosować maty i materace do treningu. Są one na tyle twarde, by nie wpływać negatywnie na efektywność ćwiczeń, a jednocześnie dzięki wykonaniu ze specjalnej pianki zapobiegają kontuzjom, które mogłyby być spowodowane ćwiczeniami bezpośrednio na podłodze. Maty i materace oferowane przez nasz sklep można stosować w domu, ale także na siłowni czy w klubie fitness – ich niewielkie rozmiary oraz specjalne uchwyty ułatwiają transport. Szczególnie przydają się podczas takich ćwiczeń, jak pilates i joga, a także popularne „brzuszki” czy gimnastyka ogólnorozwojowa. Oferujemy maty oraz materace do ćwiczeń produkowane przez znane na całym świecie firmy, między innymi takie jak: AdidasReebokKettler.

Mniej
Więcej
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.