Ochrona Stawów

Jest 5 produktów.

Coraz większa grupa osób uskarża się na bóle stawowe. Głównymi czynnikami niszczenia się stawów są choroby związane z wycieraniem się stawów oraz spożywanie produktów zawierających w swoim składzie gluten, który także odpowiada za ich degradację. Wpływ niszczenia na chrząstkę ma nie tylko wiek, ale także patologie w budowie anatomicznej, choroby...

Coraz większa grupa osób uskarża się na bóle stawowe. Głównymi czynnikami niszczenia się stawów są choroby związane z wycieraniem się stawów oraz spożywanie produktów zawierających w swoim składzie gluten, który także odpowiada za ich degradację. Wpływ niszczenia na chrząstkę ma nie tylko wiek, ale także patologie w budowie anatomicznej, choroby autoimmunologiczne, nadwaga, brak ruchu oraz niedobory żywieniowe. Aby stawy były bezpieczne należy wykonywać odpowiednie ćwiczenia wzmacniające. Dodatkowo nasza dieta powinna być bogata w wapń, witaminę B oraz D. Organizm z wiekiem traci zdolność do wytwarzania glukozaminy która odpowiada za odbudowę i prawidłowy ruch w stawie. Dlatego po 40 roku życia musimy ją suplementować. Wchłanianie glukozaminy wspomaga witamina C która powinna być z nią podawana. Kolagen który buduje tkankę łączną i ścięgna odpowiada za wytrzymałość i odporność stawów.

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 5 z 5 przedmiotów
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.