Izolaty - WPI

Jest 7 produktów.

Organizm sportowca trawi i bardzo szybko wchłania serwatkę, dlatego najlepiej  stosować je po treningu. Opinie mówią o bardzo wysokim stężeniu bardzo szybko wchłanialnego białka w preparacie. Izolat białka serwatki WPI pozwala na błyskawiczną regenerację po ciężkich treningach oraz poprawa jakoś oraz wygląd mięśni. Służy jako materiał budulcowy ...

Organizm sportowca trawi i bardzo szybko wchłania serwatkę, dlatego najlepiej  stosować je po treningu. Opinie mówią o bardzo wysokim stężeniu bardzo szybko wchłanialnego białka w preparacie. Izolat białka serwatki WPI pozwala na błyskawiczną regenerację po ciężkich treningach oraz poprawa jakoś oraz wygląd mięśni. Służy jako materiał budulcowy struktur mięśniowych.

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 7 z 7 przedmiotów
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.