Koncentraty - WPC

Jest 8 produktów.

Białko WPC jest to koncentrat białka serwatkowego. Zawiera wszystkie najważniejsze aminokwasy, niezbędne do wywołania efektów anabolicznych w organizmie po ciężkim treningu, jak i zahamowania katabolizmu powysiłkowego. Czas wchłaniania takiego białka wynosi od 30 minut do kilku godzin.  Białko WPC jest lekkostrawne, dodatkowo wykazuje wysoką war...

Białko WPC jest to koncentrat białka serwatkowego. Zawiera wszystkie najważniejsze aminokwasy, niezbędne do wywołania efektów anabolicznych w organizmie po ciężkim treningu, jak i zahamowania katabolizmu powysiłkowego. Czas wchłaniania takiego białka wynosi od 30 minut do kilku godzin.  Białko WPC jest lekkostrawne, dodatkowo wykazuje wysoką wartość odżywczą. Polecane jest w szczególności dla osób intensywnie trenujących. Produkt nie polecany dla osób z nietolerancją laktozy.

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 8 z 8 przedmiotów
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.