BCAA

Jest 13 produktów.

To aminokwas przyspieszający regenerację organizmu, po bardzo intensywnym treningu. Przeznaczony jest dla osób amatorsko uprawiających sport ale również dla sportowców, którzy systematycznie pracują nad budowaniem swojej masy mięśniowej. BCAA hamuje katabolizm czyli rozpad tkanki mięśniowej oraz wspomaga anabolizm dokładniej usprawnia budowę mas...

To aminokwas przyspieszający regenerację organizmu, po bardzo intensywnym treningu. Przeznaczony jest dla osób amatorsko uprawiających sport ale również dla sportowców, którzy systematycznie pracują nad budowaniem swojej masy mięśniowej. BCAA hamuje katabolizm czyli rozpad tkanki mięśniowej oraz wspomaga anabolizm dokładniej usprawnia budowę masy mięśniowej. Suplement wzmacnia także wytrzymałość mięśniową oraz pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej.

BCAA cieszą się sporą popularnością nie tylko wśród sportowców, ale również w żywieniu klinicznym. Są to 3 kluczowe aminokwasy: leucyna, izoleucyna i walina. Nie tylko należą one do grupy 8 niezbędnych, które musimy dostarczyć z zewnątrz. Większość niezbędnych aminokwasów metabolizowanych jest w wątrobie. BCCA są pod tym względem wyjątkiem – ich metabolizm zachodzi bezpośrednio w mięśniach. Z tego powodu BCCA wykorzystuje się w leczeniu chorób wątroby. Podejrzewa się, że mogą one stanowić źródło energii w trakcie ćwiczeń, zwłaszcza długich, intensywnych sesji. Efekt ten pozwala zaoszczędzić glikogen mięśniowy.

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 12 z 13 przedmiotów
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.