Carbo

Jest 4 produktów.

Carbo to odżywka węglowodanowa, stosowana w celu przyspieszenia regeneracji powysiłkowej. Chroni organizm przed katabolizmem mięśniowym, ale także uzupełnia zapasy wyczerpanego glikogenu. Węglowodany to podstawowy materiał energetyczny naszego organizmu. Stosując odżywki węglowodanowe należy pamiętać, że ich nadmiar może prowadzić do zatłuszczen...

Carbo to odżywka węglowodanowa, stosowana w celu przyspieszenia regeneracji powysiłkowej. Chroni organizm przed katabolizmem mięśniowym, ale także uzupełnia zapasy wyczerpanego glikogenu. Węglowodany to podstawowy materiał energetyczny naszego organizmu. Stosując odżywki węglowodanowe należy pamiętać, że ich nadmiar może prowadzić do zatłuszczenia organizmu. Nie powinno się ich stosować u osób które są na diecie redukcyjnej oraz w przypadku posiadania skłonności do tycia. Carbo powinno być także ostrożnie stosowane przez diabetyków.

Mniej
Więcej
Wyświetalnie 1 - 4 z 4 przedmiotów
Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.