BioTechUSA CARBOX - 1000g

0 Review(s)
17,90 zł
Brutto
  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WĘGLOWODANY W ZNAKOMICIE DOBRANYCH PROPORCJACH

  • FORMUŁA OBEJMUJE MALTODEKSTRYNY, DEKSTROZĘ, SACHAROZĘ, FRUKTOZĘ, A NAWET SKROBIĘ KUKURYDZIANĄ

  • KAŻDA PORCJA TO SOLIDNA DAWKA ŁATWOSTRAWNYCH WĘGLOWODANÓW BĘDĄCYCH ŚWIETNYM ŹRÓDŁEM ENERGII PODCZAS INTENSYWNYCH TRENINGÓW

  • IDEALNIE SPRAWDZI SIĘ W PRZYPADKU SPORTOWCÓW DYSCYPLIN WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH ORAZ WYTRZYMAŁOŚCIOWO-SIŁOWYCH

  • CHARAKTERYZUJE SIĘ WYSOKĄ KONCENTRACJĄ WĘGLOWODANÓW ORAZ ŚWIETNĄ ROZPUSZCZALNOŚCIĄ I SMAKIEM

Smak
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Szybka wysyłka paczkomatami 24h

 

Bezpieczne płatności Tpay

 

14 dni na zwrot towaru

Profesjonalna odżywka węglowodanowa, dzięki której w łatwy i szybki sposób uzupełnisz braki w swojej diecie. Wesprzesz także organizm podczas przedłużającego się i intensywnego treningu! Bardzo dobrze się rozpuszcza i znakomicie smakuje. Występuje w wersji "naturalnej" oraz smakowej. Najwyższa światowa jakość gwarantowana przez producenta!

DZIAŁANIE BIOTECH CARBOX

BioTech Carbox - wysokiej jakości preparat oparty aż o 5 zróżnicowanych źródeł węglowodanów. Idealnie sprawdzi się w przypadku treningów typowo wytrzymałościowych oraz siłowo-wytrzymałościowych. Każda porcja to 47 lub 48 gram mieszanki maltodesktryny, dekstrozy, sacharozy, fruktozy oraz skrobi kukurydzianej. Zapewnia szybki zastrzyk energii podczas treningu, wspiera szybką resyntezę (regenerację) glikogenu mięśniowego, co pozwala na dłuższe zachowanie ich pełnej wydajności podczas treningów. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać preparat w celu uzupełnienia codziennej diety, o ile miewasz braki węglowodanów.

BioTech Carbox - znakomity wybór dla biegaczy, rowerzystów oraz adeptów innych sportów wytrzymałościowych.

SKŁADNIKI BIOTECH CARBOX

Preparat występuje zarówno w wersji naturalnej, jak i smakowej, jednak trzon jego składu jest niezmienny - najwyższej jakości źródła węglowodanów (w tym złożonych): maltodekstryny, dekstroza, sacharoza, fruktoza oraz skrobia kukurydziana.

STOSOWANIE BIOTECH CARBOX

Produkty tego typu stosowane są podczas długich i intensywnych sesji treningowych, podczas których dochodzi do szybkiej utraty glikogenu w mięśniach. Wprowadzenie go do suplementacji wpłynie pozytywnie na zasoby energii organizmu, jak i na szybkość jego regeneracji.

SPOSÓB UŻYCIA

1 porcja (50 gram) w okresie około treningowym.

1 Przedmioty

Zobacz także

  • Rejestracja

Nowe konto