Never Average Adrian Sajdak

ul. Wojska Polskiego 20,

34-130 Kalwaria Zebrzydowska;

NIP 551-262-23-39

REGON 362195523

 

Adres do korespondencji: ul.Wojska Polskiego 20, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Adres do odbioru osobistego: Studio Treningowe Never Average

Brody 673, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska

Adres poczty elektronicznej: sklep.neveraverage@gmail.com

Telefon kontaktowy: +48 794 412 212 (w Dni Robocze od godz. 08:00 do 16:00; opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora).

 

Jesteśmy organizacją zrzeszającą miłośników zdrowego trybu życia, trenerów personalnych i sportowców. Nasze sportowe sukcesy i doświadczenia pozwalają nam osiągać bardzo dobre wyniki z ludźmi, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Od 2011 roku zajmujemy się szeroko pojętą branżą fitness (zajęcia grupowe, treningi personalne itd.) a od 2015 roku działamy wspólnie pod egidą marki NEVER AVERAGE założonej przez jednego z naszych członków.

NEVER be AVERAGE – nigdy nie będę przeciętny.

Odnosi się to zarówno do kwestii treningowych, jak i do ogółu pojęć związanych z całym naszym życiem. Każdy z nas dąży do perfekcjonizmu w wielu aspektach codzienności lecz przede wszystkim zarażamy tym podejściem naszych klientów i podopiecznych.

Z tego właśnie powodu specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy ten oto sklep – abyś wspólnie z nami mógł wybrać idealne produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu sportowych celów i marzeń!

„Życie jest zbyt krótkie na przeciętność”


Akceptuje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.