BEZPIECZNE ZAKUPY

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby Klient dokonujący u nas zakupu posiadał pewność bezpieczeństwa dotyczącą zarówno jakości towarów*, które kupuje, zasad przechowywania powierzonych nam danych osobowych, jak również jakości obsługi serwisu internetowego.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości znanych i cenionych producentów. Każdy produkt pochodzi z legalnej polskiej lub europejskiej dystrybucji, a co za tym idzie jest fabrycznie nowy i posiada oryginalne opakowanie. Nasi pracownicy nigdy nie otwierają produktów jakie trafiają do klienta. W razie wykrycia takiego procederu bądź jakichkolwiek wątpliwości co do szczelności opakowania prosimy o niezwłoczny kontakt.

Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy do klienta. Paczki pakowane są z wielką starannością w specjalne folie bąbelkowe i foliopaki firmy kurierskiej lub kartony zabezpieczone specjalną taśmą, tak by żaden produkt nie uległ uszkodzeniu. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone .

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi firmami kurierskimi z doświadczeniem, które gwarantują bezpieczną dostawę paczki. W razie stwierdzenia jakiegokolwiek uszkodzenia paczki lub taśmy pakowej która jest plombą, prosimy o nieodebranie przesyłki!

Należy spisać protokół szkody/uszkodzenia paczki w obecności kuriera. Następnie paczka wróci do nas, a protokół umożliwi nam reklamację uszkodzonej przesyłki. Tylko w taki sposób możemy wysłać do Ciebie kolejną paczkę w sposób natychmiastowy po otrzymaniu zwrotu jaki został uszkodzony/okradziony (pod warunkiem posiadania wysłanego wcześniej towaru na stanie).

Pamiętaj!

Gdy odbierasz uszkodzoną w sposób widoczny i wzbudzający podejrzenia (przykładowo brak taśmy, dziury czy inne uszkodzenia) paczkę bez spisania protokołu szkody, narażarasz się na ryzyko nieuznania reklamacji przez firmę kurierską. Pamiętaj o tym fakcie, uznanie protokołu szkody jest podstawą do Twojego pełnego zadowolenia z transakcji w sklepie neveraverage.eu

* Suplementy diety oraz produkty z działu zdrowej żywności zamawiane w sklepie neveraverage.eu nie posiadają gwarancji producenta, tylko datę przydatności do spożycia. Wynika to z przeznaczenia produktu jako środka spożywczego. Stąd też serwis gwarancyjny na produkty spożywcze nie może być respektowany.

KOMFORT I WYGODA

Sklep internetowy NEVERAVERAGE.EU daje Ci pełen komfort i wygodę dokonywania bezpiecznych zakupów w Internecie.

Nasz sklep zintegrowany jest z systemem bezpiecznych płatności T-pay

Dajemy Ci gwarancję najwyższego bezpieczeństwa transakcji jakie udziela nam ta właśnie firma.

Dzięki tym płatnościom szybko dokonasz wpłaty, nie myląc się w kwocie przelewu czy numerze bankowym, a Twoje pieniądze trafią do nas w najszybszy możliwy sposób, dając Ci wygodę i pewne potwierdzenie prawidłowo przeprowadzonej transakcji.

PROGRAM BEZPIECZNYCH ZWROTÓW

Dzięki ustawie regulującej zwrot zakupionych towarów na terenie Rzeczpospolitej Polskiej masz możliwość odesłania nam paczki do 10-ciu (słownie: dziesięciu) dni od daty zakupu, wysyłając do nas stosownego maila z chęcią rezygnacji.

Warunkiem rozpatrzenia zwrotu jest przyjęcie na nasz magazyn towaru jaki nie nosi żadnych śladów otwierania. Zwrot do naszego magazynu wysyłają Państwo na własny koszt, my natomiast zwracamy kompletną kwotę na podany numer konta do 14 dni.

Zwrot dotyczy kwoty za produkt/produkty i wysyłkę z magazynu do wskazanego miejsca dostawy.

Pamiętaj - z nami nie ryzykujesz!

CERTYFIKAT SSL

SSL (Secure Socket Layer) to protokół szyfrujący wykorzystywany w celu zaszyfrowania przesyłanych przez użytkownika serwisu danych.

Zakupy w sklepie neveraverage.eu są w pełni bezpieczne, dzięki zastosowanemu szyfrowaniu i certyfikatom SSL. SSL stosowany jest zarówno podczas podawania swoich danych w formularzu zamówienia, podczas ich edytowania jak i podczas dokonywania płatności poprzez system Płatności.pl.

Nie przechowujemy danych związanych z transakcjami, jak np. numer karty kredytowej, gdyż podczas płacenia, następuje przekierowanie do systemu t-pay lub do stron banku internetowego Klienta, a całość operacji jest szyfrowana, o czym informuje kłódka w pasku adresu u góry strony.

  • Rejestracja

Nowe konto