Dostawa

VI. KOSZTY, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY

1.  Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2. Sprzedawca udostępnia poniższe sposoby dostawy Produktu:

3. Ewentualne koszty dostawy są wskazywane w trakcie składania Zamówienia. Są one uzależnione od wybranego przez Klienta sposobu dostawy oraz płatności. Koszty dostawy wskazane są również na stronie Sklepu Internetowego pod adresem: https://neveraverage.eu/cennik-dostaw/

4. Wysyłka zamówień wynosi do 3 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu podano inny termin lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku opóźnień w realizacji klient zostanie powiadomiony telefonicznie, bądź mailowo. Termin ten należy liczyć w poniższy sposób:

5. Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu neveraverage.eu oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.
Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku potwierdzenia, specyfikacji Zamówienia lub faktury VAT.

DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN
DARMOWA DOSTAWA OD 150 PLN