Olimp Glutamine Xplode Powder 500g

0 Review(s)
79,90 zł
Brutto

Olimp Glutamine Xplode Powder 500g

Glutamine Xplode to L-glutamina i L-leucyna w optymalnych dawkach - dwa z najsilniejszych antykatabolików, o bardzo silnym, pośrednim wpływie na anabolizm białek - muszą być one bezwzględnie uzupełnione po treningu.

Smak
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Szybka wysyłka paczkomatami 24h

 

Bezpieczne płatności Tpay

 

14 dni na zwrot towaru

Glutamine Xplode to L-glutamina i L-leucyna w optymalnych dawkach - dwa z najsilniejszych antykatabolików, o bardzo silnym, pośrednim wpływie na anabolizm białek - muszą być one bezwzględnie uzupełnione po treningu. W Glutamine Xplode zawarte są L-glutamina i składniki aktywne formuły VIT-A-MIN SuperCharge, które wzajemnie się uzupełniają, potęgując wywoływany przez siebie wpływ na metabolizm organizmu sportowca. Wszystko to prowadzi do przyspieszenia i trwałości efektów osiągniętych podczas treningów.

L-cysteina , selen , przy udziale witaminy C w swej innowacyjnej, super zaawansowanej formie (PureWay-C), zapewniają utrzymaną na wysokim poziomie, syntezę glutationu. Kompleks witamin - wit.B6, B12, kwas foliowy, niacyna nasilają potreningową syntezę białek. Produkt ten to farmaceutycznie czysta postać wolnej L-glutaminy, zestawiona z ultranowoczesną formułą Vit-A-MIN SuperCharge zawierającą aktywne metabolicznie związki, ze szlaków anabolicznej i antykatabolicznej aktywności L-glutaminy. Jest to prawdziwie kompleksowy preparat antykataboliczny z silnie zaznaczonymi właściwościami anabolicznymi.

Sposób stosowania: 1-2 porcji dziennie – przed śniadaniem, po treningu lub przed snem. 1 porcję (10 g proszku = 1 miarkę) rozpuścić w 200 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Dopuszczalne wytworzenie się osadu niewpływające na jakość produktu.

Producent:

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olim-15
1 Przedmioty
Nowy produkt
  • Rejestracja

Nowe konto