Olimp Whey protein Complex 100% 700g - smaki

0 Review(s)
57,00 zł
Brutto

Kompozycja najwyższej jakości ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC i izolatu białek serwatkowych WPI - CFM® w formie instant.

Smak

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
2 7,00 zł Do 14,00 zł
 

Szybka wysyłka paczkomatami 24h

 

Bezpieczne płatności Tpay

 

14 dni na zwrot towaru

Kompozycja najwyższej jakości ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych WPC i izolatu białek serwatkowych WPI - CFM® w formie instant.

Izolat CFM® i koncentrat białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100%® charakteryzują się wysoką wartością odżywczą.

Pozyskiwane w zaawansowanych procesach technologicznych zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych. Wysoka wartość odżywcza sprawia, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo. Izolat CFM® i koncentrat białek serwatkowych przyczyniają się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej.

Wysoką wartość odżywczą suplement Olimp Whey Protein Complex 100% zawdzięcza znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), siarkowych i glutaminy.

Na wysoką aktywność anaboliczną, wpływającą na wzrost masy mięśniowej, oprócz wysokiej wartości odżywczej, wpływają cechy metaboliczne całych białek serwatkowych zastosowanych w odżywce Olimp Whey Protein Complex 100% oraz powstających w efekcie ich przemian peptydów i mikropeptydów. Substancje te działają podobnie do peptydowych, anabolicznych czynników wzrostowych.

Ułatwiają transport aminokwasów do komórek mięśniowych i stymulują anabolizm co jest cecha pożądaną przez osoby trenujące kulturystykę i fitness. Tworzą barierę antyoksydacyjną, przeciwdziałającą degradacji białek mięśniowych przez wolne rodniki tlenowe. Stabilizują lizosomy i hamują aktywność katabolicznych enzymów lizosomalnych. Wzmacniają układy: krążenia, nerwowy i odpornościowy.

Preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, dążących do rozwoju masy mięśniowej, głównie sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie. Białko przyczynia się do wzrostu lub utrzymania masy mięśniowej.

Sposób stosowania: 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem. 1 porcję preparatu (35 g = 1 miarka) rozpuścić w 150 ml* wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.* Aby dostosować intensywność smaku do indywidualnych preferencji rozpuścić w ilości 100-200 ml wody.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent:

OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.
Nagawczyna 109 c
39-200 Dębica

Olimp
5 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5901330038044
Nowy produkt
  • Rejestracja

Nowe konto