SANTE Sól Morska z Magnezem 350g

0 Review(s)
1,99 zł
Brutto
  • Bez soli nie ma życia! Zawarty w niej sód reguluje prawidłowe nawodnienie organizmu, wpływa na przekazywanie impulsów nerwowych i transport energii do każdej komórki ciała. 
  • Dowiedz się, jakie właściwości ma sól morska i dlaczego warto wybrać Sól morską firmy Sante! 
 

Szybka wysyłka paczkomatami 24h

 

Bezpieczne płatności Tpay

 

14 dni na zwrot towaru

Sól morska jest nazywana „białym złotem”. Pozyskiwane przez odparowanie wody morskiej, zachowuje cenne minerały, których w procesie oczyszczania pozbawiana jest zwykła sól kuchenna. Sól Sante nie zawiera sztucznego antyzbrylacza (E536 – żelazocyjanek potasu). Jest źródłem naturalnego magnezu, który równie skutecznie zapobiega zbrylaniu się soli w grudki. Sól Sante jest doskonale sypka, co zapewnia wygodę w jej stosowaniu. Sól Sante jest wzbogacona w jod, który pomaga prawidłowej produkcji hormonów przez tarczycę i prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Sól Sante doskonale podkreśla smak i aromat potraw  – dzięki temu możesz solić mniej i ograniczyć stosowanie innych przypraw, zawierających substancje konserwujące. Wpływa na wykształcenie barwy i na trwałość potraw. Z jej dobroczynnego działania możesz skorzystać również podczas domowych inhalacji.

Światowa Organizacja Zdrowia WHO zaleca, aby dzienna dawka soli dla dorosłego człowieka nie przekraczała 5 g (łyżeczka). Zalecenia te dotyczą soli ze wszystkich źródeł – dodawanej do potraw i znajdującej się w produktach.

SKŁADNIKI: 

Sól morska drobnoziarnista jodowana (sól morska, substancja wzbogacająca: jodan potasu). 

Zawartość jodanu potasu 3,9 +/- 1,3 mg / 100 g soli.

Masa: 350 g

8 Przedmioty
  • Rejestracja

Nowe konto