OstroVit Pottasium - Potas - 90 tabs.

OstroVit Potassium - Potas - 90 tabs.

0 Review(s)
14,00 zł
Brutto

Potas jest niezwykle ważnym mikroelementem, należy do grupy elektrolitów. Głównym zadaniem potasu jest utrzymywanie prawidłowej objętości płynów w organizmie. 

 

Szybka wysyłka paczkomatami 24h

 

Bezpieczne płatności Tpay

 

14 dni na zwrot towaru

OstroVit POTASSIUM to najwyższej jakości suplement diety będący źródłem najwyższej jakości potasu w formie cytrynianu. Potas jest niezwykle ważnym mikroelementem, należy do grupy elektrolitów. Głównym zadaniem potasu jest utrzymywanie prawidłowej objętości płynów w organizmie. Niezwykle znaczący jest także pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego organizmu. 

Suplement przeznaczony dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, zwłaszcza sportowców. Produkt zalecany w okresach wzmożonego wysiłku. 

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Sposób stosowania: Stosować 1 porcję (1 tabletka) dziennie, przed głównym posiłkiem. 

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut  różnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywieniai zdrowy tryb życia.

Producent:

Fitness Trading Robert Szulborski

Gołębie-Leśniewo 11

07-305 Andrzejewo

Ost- 26
3 Przedmioty
Nowy produkt
  • Rejestracja

Nowe konto